محتوا

بعد از انگلیسی چه زبانی یاد بگیریم؟ کاربردی ترین زبان دوم

بعد از انگلیسی چه زبانی یاد بگیریم؟ یادگیری زبان دوم

برای پیدا کردن پاسخ سوال “بعد از انگلیسی چه زبانی یاد بگیریم؟” باید حتما بدانیم که یادگیری زبان بین المللی در دنیای مدرن به عنوان یک مهارت حرفه ای شناخته می شود و همه آنهایی که زبان انگلیسی را در حد یک Native Speaker صحبت میکنند حتما سعی می کنند تا با یادگیری یک زبان دیگر بعد از انگلیسی این مهارت را به رزومه خود اضافه کنند.

حال اگر زبان انگلیسی را کنار بگذاریم، کاربردی ترین زبان های دنیا چه زبان هایی هسستند؟ برای تشخیص کاربردی ترین زبان ها بعد از انگلیسی و پیدا کردن جواب سؤال بعد از انگلیسی چه زبانی یاد بگیریم؟

دو فاکتور مهم که باید برای یادگیری زبان دوم در نظر بگیرید:

  • تعداد افرادی که این زبان را دردنیا صحبت می کنند.
  • پچقدر از این زبان در دنیای اقتصاد و سیاست استفاده می شود؟

بر اساس تحقیقات بین المللی انجام شده روی زبان های زنده دنیا زبان چینی با 12 نوع مختلف ، اسپانیایی، انگلیسی، عربی، هندی، بنگالی، پرتغالی، روسی، ژاپنی و آلمانی زبان هایی هستند که بیشترین Speaker را در سطح جهان دارند. اما اگر بخواهیم بر اساس فاکتور دوم یعنی میزان اهمیت در دنیای سیاست و اقتصاد زبان های زنده دنیا را تقسیم بندی کنیم و ببینیم “بعد از انگلیسی چه زبانی یاد بگیریم؟” هفت زبان اول دنیا به ترتیب زیر خواهند بود.

یادگیری زبان اسپانیایی

پرکاربردترین زبان بعد از انگلیسی، اسپانیایی است. اسپانیایی زبانی است که در سطح جهان بسیار مورداستفاده قرار می گیرد و اسپانیایی زبان ها در 44 کشور مختلف پراکنده‌اند و جمعیتی در حدود 400 میلیون نفر را تشکیل می‌دهند. اگر قصد انجام بیزینس در آمریکای لاتین یا اسپانیا را دارید، دانستن زبان اسپانیایی کار شما را واقعا جلو می‌اندازد. همچنین می‌توانیم بگوییم که آسان‌ترین زبان برای یادگیری بعد از انگلیسی هم اسپانیایی است. به دلیل زمان افعال و فونتیک اسپانیایی، یادگیری این زبان به مراتب آسان تر از فرانسوی است.برای یادگیریز این زبان کلاس خصوصی اسپانیایی گزینه ای مناسب است.

یادگیری زبان فرانسوی

حتما می‌دانید که کانادا، کشور شماره 1 درزمینه صادرات و واردات بین المللی است و دانستن زبان فرانسه در این کشور ارزش افراد در دنیای حرفه ای کسب و کار را چندین و چند برابر می کند. زبان فرانسوی که توسط 290 میلیون نفر صحبت می شود و زبان رسمی 29 کشور است، یکی از پرکاربردترین زبان های بین المللی است که بعد از انگلیسی می توانیم یاد بگیریم.

یادگیری زبان چینی

اگر هنوزهم جواب سوال “بعد از انگلیسی چه زبانی یاد بگیریم؟” را پیدا نکردید، قطعا سراغ زبان چینی بروید. با توجه به تعداد افرادی که زبان چینی را صحبت می‌کنند و اقتصاد دنیا که تقریبا در دستان چینی هاست، یادگیری زبان چینی برای ارتباط گرفتن در دنیای بیزینس و کار کردن در شرکت های بین المللی می‌تواند بسیار کاربردی باشد. شما عزیزان می توانید با حضور در کلاس خصوصی چینی به این زبان مسلط شوید

یادگیری زبان آلمانی

اقتصاد آلمان به صورت پیوسته رو به رشد است و کشور آلمان را به یکی از قوی‌ترین قطب های اقتصادی دنیا تبدیل نموده است. بیش از 90 میلیون نفر در سرتا سر دنیا زبان آلمانی را صحبت می‌کنند. اما اگر دنبال آسان‌ترین زبان برای یادگیری بعد از انگلیسی هستید اصلا سراغ آلمانی نروید. یادگیری زبان آلمانی هر چه باشد، اصلا آسان نیست. با یادگیری زبان آلمانی و اضافه کردن آن به رزومه تان می‌توانید حتی تا 100 هزار یورو در سال از شرکت تان تشویقی بگیرید. از آنجایی که زبان آلمانی جز محبوب ترین و سخت ترین زبان دنیا است، شما باید برای یادگیری آن از کلاس خصوصی آلمانی استفاده کنید.

یادگیری زبان ژاپنی

هرچند که زبان ژاپنی در سالهای اخیر تحت تاثیر زبان چینی و تعداد زیاد چینی زبان ها کمرنگ شده است، اما فراموش نکنید که توریست های ژاپنی به همه جا سفر می‌کنند و در کل ژاپنی ها 122 میلیون هستند. پس بر اساس تعداد نفراتی که زبان ژاپنی را صحبت می کنند، اگر می خواهید بدانید ” بعد از انگلیسی چه زبانی یاد بگیریم؟” زبان ژاپنی یکی از زبان هایی است که باید حتما یاد بگیرید.

یادگیری زبان عربی

از ارزش جهانی زبان عربی همین بس که بیش از 300 میلیون نفر در 57 کشور دنیا این زبان را صحبت می‌کنند. همچنین کشورهای عربی، تامین کننده نفت کشورهای غرب هستند. اگر در خاورمیانه زندگی می‌کنید یادگیری زبان عربی قطعا می‌تواند در دنیای کسب و کار شما را چندین و چند گام جلو بیاندازد. بهترین روش یادگیری زبان شرکت در کلاس خصوصی عربی و تدریس توسط استاید مجرب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *