محتوا

آموزش زبان ترکی استانبولی (مکالمه محور)

چرا زبان ترکی استانبولی یاد بگیریم؟!

زبان ترکی استانبولی یکی از زبان های پرتقاضا خصوصا در چند سال اخیر در ایران شده است. تا چند سال پیش شاید متقاضیان یادگیری این زبان چندان زیاد نبودند، ولی الان متقاضیان زیادی برای یادگیری این زبان در ایران وجود دارند و به همین دلیل آموزشگاه‌های زیادی هم برای آموزش زبان ترکی‌استانبولی به‌وجود آمدند. ترکیه به دلیل اقلیم و فرهنگ مشابه به ایران، نزدیکی به ایران و دین اسلام، یکی از گزینه های محبوب برای کسانی است که تصمیم به مهاجرت دارند.

مهاجرت به ترکیه به دلیل اینکه نسبتا ساده است، بسیار مورد توجه است. طبیعتا وقتی قرار است در یک کشور زندگی کنیم، اولین چیزی که نیاز داریم یاد بگیریم، زبان آنهاست. موسسات بسیاری دوره‌های آموزشی (کلاس) زبان ترکی‌استانبولی برگزار می‌کنند.

مانند هر زبان دیگری، بهترین کیفیت یادگیری زبان وقتی خواهد بود که در محیط قرار گرفته باشید. ما در موسسه آموزشی قطب راوندی سعی خودمان را بر این موضوع گذاشته‌ایم تا برای شما فضایی را به‌وجود بیاوریم که مانند شخصی که واقعا در محیط است زبان ترکی استانبولی را یاد بگیرید.

به کارگیری مربیان و اساتید مجرب و حرفه‌ای، به شما کمک خواهد کرد تا بیشترین سرعت رشد ممکن را در آموزش زبان خود داشته باشید. آموزش زبان ترکی‌استانبولی در آموزشگاه زبان قطب راوندی به صورت کاملا حرفه‌ای انجام می‌شود و برای تمامی افراد در سطوح مختلف و در هر سن و سالی مناسب است.

اگر شما هم به فکر مهاجرت به ترکیه هستید یا زبان ترکی را دوست دارید، ما اینجا هستیم تا شما را در رسیدن به هدفتان کمک کنیم.

متد زبان ترکی استانبولی Istanbul

آموزش زبان ترکی‌استانبولی با روش انحصاری دانشگاه استانبول بزرگترین دانشگاه ترکیه.

در این روش مدرن از مجموعه کتابهای Istanbul که شامل سطوح A1, A2, B, B, C می باشند بهره می‌بریم که تحت استانداردهای اتحادیه اروپا تدوین شده‌اند. در طی این دوره زبان آموزان مهارت خواندن و نوشتن و صحبت‌کردن را به خوبی کسب خواهند کرد. عزیزانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های ترکیه را دارند بعد از گذراندن این دوره توانایی شرکت در آزمون Tomer و Tys را خواهند داشت. متد آموزشی Istanbul برخلاف متد Hitit (که گرامر محور می باشد) مفهومی و مکالمه محور می‌باشد. البته که آموزش زبان بدون یادگیری گرامر و ساختار صحیح آن میسر نمی‌باشد اما در این متد از گرامر انبوه بدون تمرین کاربردی خبری نیست و سعی شده با دایره لغات فراوان و مکالمه‌های کاربردی و متون متناسب با آنها زبان‌آموز در عین یادگیری صحیح گرامر از آن برای صحبت‌کردن و نوشتن استفاده کند. این روش برای عزیزانی که به هر روی با ترکیه ارتباط یا داد‌وستد یا تصمیم اقامت یا ادامه تحصیل دارند بسیار مفید خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *